Eğitimlerimizden Yorumlar

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Eğitimlerimizden Yorumlar

Firma: Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları

Katılımcı Adı: Ahmet SARAÇ

Katıldığı Eğitim: Olağandışı Yönetici,Olağandışı Yönetim

Bu eğitim kesinlikle her kademe yöneticinin sahip olması gereken bilgileri içermekte olup, yönetim sistemleri konusundaki temel bilgilere sahip olanlar için Olağandışı Yönetici eğitimi sayesinde başarıya ulaşabilirsiniz.Uygumalar ve eğitim çok başarılı ve güzel.Teşekkürler.


Firma: Wiegand

Katılımcı Adı: Ayçıl METİNOL

Katıldığı Eğitim: Ürün ve Hizmet Satışında Psikolojiyi Kullanma

Satışta müşteriyi anlayıp, onun gereksinimlerine göre davranma konusunda bilgi sahibi olmak,bu ne güne kadar bildiklerimizi pekiştirerek eksiklerimize tamamladık. Kendi kişiliğimiz ile ilgili yapılan testler ve uygulama çalışmaları bu güne kadar ki klasik eğitim anlayışından son derece farklı ve özel.Tekrar görüşmek dileğiyle,teşekkür ederim.


Firma: Seyhan Karton  Ambalaj

Katılımcı Adı: Janset SEYHAN

Kişinin Ünvanı: Müdür/Finans

Katıldığı Eğitim: Olağandışı Yönetici,Olağandışı Yönetim

Eğitim,iş dünyasına ilişkin pek çok anahtar sağlarken, yöneticiliğin ''Liderlik'' ekseninde de psikolojik analizlerini ortaya koyuyor. eğitimin teorik ve uygulama anlamındaki birleştirici gücü, interaktif gerçekleşmesi motive edici olmuştur.
Kişisel ve kurumsal gelişimimize katkı sağlayacak bir pencere açmıştır. İlgi ve samimiyetiniz için teşekkür ederim.


Firma: Çetin Civata

Katılımcı Adı: A.Hakan AKMAN

Katıldığı Eğitim: Satışa Başlamak,Sonlandırmak için İkna Yöntemleri

Diksiyondaki kullanılan ses perdesi ve alternatif  sektörlerle ilgili analizleriniz sayesinde interaktif sunumunuz ile son derece yararlı bir eğitim aldık.Sizi tanımak ve bu eğitim sayesinde gelişmemize olanak verdiğiniz için teşekkür ediyorum.


Firma: Nebula Terlik 

Katılımcı Adı: İlhan POYRAZ

Katıldığı Eğitim: Yeni Bayi Bulmak ve Mevcut Bayilerle İlişki Yönetimi

Eğitimi çok canlı ve iyi iletişim kurarak çok açık bir şekilde izah ederek anlatmanız beni şahsen çok memnun ve mutlu etti.Eğitim sırasında yapmış olduğumuz uygulamalarımız,anlatış şeklinin bizlere ve iş arkadaşlarıma iş hayatımızda çok yararlı olacağını inanıyorum.Size çok teşekkür eder,saygılarımı sunarım.


Firma: Karmod

Katılımcı Adı: Seyfi SUBAŞI

Kişinin Ünvanı: Pazarlama Müdürü

Katıldığı Eğitim: Yeni Bayi Bulmak ve Mevcut Bayilerle İlişki Yönetimi

Çok kaliteli bir eğitim,kesinlikle üst düzey yöneticilerin ve firma sahiplerininde katılmasını tavsiye ederim.


Firma: Şez Grup Gayrimenkul

Katılımcı Adı: Rabia ÖZTÜRK

Katıldığı Eğitim: Gayrimenkul Satışında Hizmet Kalitesi

Gayet açık net ve anlaşılır olması.Günlük olaylar karşısında yaşadığımız sorunların bire bir dile getirilmesi ve sorunların daha çabuk ve hızlı çözülmesine ışık tutulduğu için teşekkür eder,Hocamızın çalışmalarında başarılar dilerim.Saygılarımla


Firma: Happy Moon's Cafe

Katılımcı Adı: Ceyhun MENTEŞ

Katıldığı Eğitim: Hizmet Kalitesinde Fark Yaratmak

Sektöre, sektördeki kuruma ve kişilere geniş spekturumla bilgi aktarımı ve iyi analizlerle doğru ve isabetli tespitlerle çözüm sunan,yapılması gerekeni doğru ifade eden bir eğitim aldığımı gönül rahatlığıyla söylerim.


Firma: Alfanorm

Katılımcı Adı: Jale BENGİLER

Katıldığı Eğitim: İlişki Yönetimi ve Kişisel Satış Başarısı

Motive edici, bilgilendirici,çözüm bulucu,katılımcıyı interaktif olarak konunun içine çeken bu eğitim için çok teşekkür ederiz.eğitimlerin devamı ve tekrar karşılaşmak dileğiyle..


Firma: Karmod

Katılımcı Adı: Selçuk SERÇE

Kişinin Ünvanı: Pazarlama Müdürü

Katıldığı Eğitim: Yeni Bayi Bulmak ve Mevcut Bayilerle İlişki Yönetimi

Bu eğitime katılmaktan ve değerli hocamızın fikir ve düşüncelerine vakıf olmaktan oldukça memnun kaldım. Eğitim programı katıldığım eğitim programları arasında mekan,sunum, eğitim ,eğitici ve zaman olarak en ideallerinden biri.


Firma: Sarmak Makina

Katılımcı Adı: Erdeniz ERGİN

Katıldığı Eğitim: Satışa Başlamak ve Satışı Sonlandırmak için İkna Yöntemleri

İki gün boyunca zamanın nasıl geçtiğini anlamadan şiir tadında ve güneş sıcaklığında bir eğitim aldım.Sayın hocamız Ateş KIVILCIM ''Satış'' ile ilgili bilgi -birikim ve tecrübelerini bizimle o kadar samimi paylaştı ki bu eğitim programının etkilerini uzun süre kafamda ve kalbimde hissedeceğim.Teşekkürler Ateş Hocam.


Firma: Atlas Çocuk Dünyası

Katılımcı Adı: Deniz ERARSLAN

Kişinin Ünvanı: Satış-Pazarlama

Katıldığı Eğitim: Satışa Başlamak ve Satışı Sonlandırmak için İkna Yöntemleri

Sadece Satış eğitimi değil, iş ahlakanın ve işin işleyişinin her kademesini anlatan ve de öğreten bir eğitim.Bize zaman ayırdığı için hocamız Ateş KIVILCIM Bey'e çok teşekkür ederim.


Firma: Sports Universe

Katılımcı Adı: Gülden ÖKLÜ

Kişinin Ünvanı: Tesis Müdürü

Katıldığı Eğitim: Satışa Teknikleri ve İkna Yöntemleri

Eğitimde de belirtildiği gibi iyi bildiğimizi zannettiğimiz bir çok konunun aslında uygulanmadığını zamanla standart hale getirdiğimiz uygulamaların ne kadar yanlış olduğu müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının değiştiğinin unutulduğunu hatırlamış olduk.Bize bunları hatırlattığınız ve yeni ufuklar açtığınız için Ateş Bey size tüm ekibimiz olarak teşekkür ediyorum.


Firma: Yaylagül Multimedya

Katılımcı Adı: Meltem YAVUZ

Katıldığı Eğitim: Satış Ekibinin Güçlendirilmesi

Bu eğitim bildiğimiz ama uygulamakta zorlandığımız gerçekleri iş hayatına adapte nasıl edeceğimizi gösterdiği ve öğrettikleri için Çağdaş Eğitim'e Teşekkürler.


Firma: Çetin Civata

Katılımcı Adı: Tayfun YAVAŞ

Katıldığı Eğitim: Satışa Başlamak,Sonlandırmak için İkna Yöntemleri

Eğitimin Satışı sonlandırmaya yönelik süreci tarif etmesi, bu sürecin yönlendirme ve yönetme araçlarını vurgulaması bize yeni bir perspektif kazandırdığı için çok teşekkür ederiz.

 


Firma: 2000 Gıda Ltd.

Katılımcı Adı: Veli ANDIRIN

Katıldığı Eğitim: Satış Ekibini Güçlendirme

Küreselleşen dünyada pazarın daralmasıyla birlikte hergün daha da zorlaşan SATIŞ konusunda farklı bakış açıları,uygulamalı ve teorik çalışmalar benim ufkumu açtı.Satışın hem sanat hemde bilim olarak uçsuz bucaksız olduğunu gördüm verdiğiniz eğitimden dolayı çok teşekkür ederim.


Firma: Elit Bilgisayar

Katılımcı Adı: Fatih AYDIN

Katıldığı Eğitim: Satış Teknikleri ve Müşteri İlişkileri

Gittikçe rekabetin arttığı bu ortamda işletmelere ve işletmecilere verdiğiniz bu hizmetten ötürü teşekkür eder, Çalışmalarınızın devamı dilerim.


Firma: Hotel Artıç

Katılımcı Adı: Buğra ARTIÇ

Katıldığı Eğitim: Rekabetçi Pazarlama Stratejileri

Son derece geliştirici, ihtiyaç giderici bir eğitimdi.Bundan sonra ki eğitimlerinizde yer almak istiyorum.Özellikle kendi iş yerimde ki personelime eğitimleriniz konusunda  sizden yardım isteyeceğim.Teşekkür ederim.


Katılımcı Adı: Beyhan ÇELEBİ

Katıldığı Eğitim: Yönetici Asistanlığı

Onca senelik tecrübe dayanarak bu eğitimin benim için son derece faydalı olacağına inanıyorum. Teknik bilgilerin yanı sıra özellikle sunumun ve davranış biçiminin ne kadar öenmli olduğunu bilhassa hiçbir zaman kişisel olmamam gerektiğini gördüm ve öğrendim.<< geri